Současné možnosti spolupráce vědy a byznysu aneb jak díky vědeckým poznatkům zvýšit konkurenceschopnost firmy a odlišit se od ostatních

Kdy: 25. 5. 2017, 16–18 h
Kde: Jankovcova 1603/47a, Praha 7, kanceláře společnosti Direct People
Vede: Jiří Navrátil (Direct People) a Ondřej Krajíček (Y Soft)
Cena za workshop včetně občerstvení: 500 Kč

O workshopu: Česká věda žije. Bohužel často jen v laboratořích, protože výsledky vědecké práce se nedaří prosazovat v reálném světě.Ale jak to změnit? Jak propojit výzkumníky s investory a naučit je mluvit o výzkumech a technologiích srozumitelnou řečí? Jak naučit vědce, že se na výsledky své práce musí dívat z hlediska uplatnění a obchodních výsledků?To se dozvíte na společném workshopu vědce a inovátora v jedné osobě a velmi úspěšného podnikatele, jehož byznys je na nových technologiích a vědeckých poznatcích postaven.

O řečnících:
Jiří Navrátil (36) – Držitel dvou doktorátů. Několik let se věnoval teoretickému a následně aplikovanému výzkumu na Vysokém učení technickém a Akademii věd. Pro Imperial Innovations London pracoval jako externí technologický skaut. Založil SciTech Visual, jehož cílem bylo vytvářet kvalitní marketingovou podporu výstupům vědecké práce. Jednoho dne mu ale došlo, že ani kvalitní marketing není receptem na to, jak vědu dostat k investorům a začít ji využívat komerčně. A tak je v Direct People, kde se snaží pomáhat zajímavým technologiím a výzkumu, aby byly úspěšné v reálném světě.

Ondřej Krajíček (36) - Jeho kariéra začala na Masarykově univerzitě v Brně, kde v letech 1999 až 2007 studoval, pracoval a lektoroval. Z univerzity zamířil do společnosti Y Soft, kterou založil Václav Muchna a která je předním světovým dodavatelem správy a kontroly tisku. Ve Y Softu prošel nejrůznějšími pozicemi a nyní působí jako technologický ředitel (CTO) a je odpovědný za oblast R&D. Je aktivní v české startup komunitě, mentoruje a je členem IT komise Americké obchodní komory v ČR.
Zaregistrovat se
 
JMÉNO: *

 
PŘÍJMENÍ: *

 
TELEFONNÍ ČÍSLO:

 
FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

 
Jméno a příjmení:

 
Název společnosti:

 
Fakturační adresa:

 
IČO:

 
DIČ:

Děkujeme za registraci na workshop v Direct People. Co nejdříve Vám emailem zašleme fakturu s pokyny k platbě. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat naši kolegyni Kristýnu Dolejšovou na emailové adrese kristyna.dolejsova@directpeople.cz. Budeme se těšit!
Zpět na výpis workshopů